a

Uygun Fiyatla Amerika’ya Kargo Gönderimi!

Amerika, Avrupa ve bir çok ülkeye kargo yapmak artık çok kolay! Sultanahmet Kargo ile yurt dışı kargo işlemlerinizi en uygun fiyatla kolayca yapabilirsiniz.

Türkiye’de yaşayan bir çok kişi, yurt dışı kargo işlemlerine oldukça fazla rağbet göstermekte. Bu talep, gün geçtikçe daha fazla kesim tarafından ilgi görüyor. Buna bağlı olarak yurt dışı kargo firmaları da en iyi hizmet vermek için yoğun mesai harcamakta. Geçtiğimiz yıllarda yurt dışına, özellikle Amerika gibi uzak ülkelere kargo gönderimi yapmak oldukça zor ve masraflıydı. Şimdi ise çok uygun fiyatlarla yurt dışı kargo gönderimi sağlamak mümkün.Yurt Dışına Nasıl Kargo Gönderebilirim?
Türkiye’den Avrupa, Asya, Amerika gibi bir çok kıta ve ülkeye gönderim yapılabilmektedir. Gönderim yapacağınız ister ufak ister büyük bir paket olsun, tüm gönderiler sorunsuz, güvenli bir şekilde belirttiğiniz yurt dışı adresine ulaştırılmaktadır. Yurt dışı kargo ve Amerika kargo işlemleri için tercih edebileceğiniz firmalardan biri olan Sultanahmet Kargo, Türkiye’den Amerika’ya ve Türkiye’den yurt dışına güvenle gönderi yapabileceğiniz firmalardan biridir. İster küçük ölçekli, ister büyük ölçekli, konteyner taşımacılığına kadar sigortalı taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

E-Ticaret Yapanlar İçin Büyük Avantaj!
Sultanahmet Kargo, e-ticaret yapanlar ve satışını gerçekleştirdiği ürünlerin yurt dışına kargolanması sürecinde büyük bir avantaj sağlamaktadır. Bunun en büyük sebebi, Avrupa, Amerika kargo, Asya ve bir diğer kıtalarda tam 220+ ülkeye gönderim imkanı sağlamakta. Gönderilerin sigortalı olarak gönderilmesi ise, gönderim yapan taraf için avantaj oluşturuyor.

Eğer siz de Amerika veya yurt dışı kargo işlemleri yapmayı düşünüyorsanız, +90 (850) 260 00 37 numaralı telefondan Sultanahmet Kargo’yu arayıp, yurt dışı kargo işlemleri ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Fahrettin Koca: 30 Milyon Doz Aşı Yapıldı!

HIZLI YORUM YAP

r