a

Uluslararası 9 Eylül İzmir Yarı Maratonu Kayıtları Başladı!

Sadece 2 bin kişi ile sınırlı olacak ve bu yıl 5 Eylül pazar günü koşulacak olan Uluslararası 9 Eylül İzmir Yarı Maratonu kayıtları başladı. Kayıtlar 29 Ağustos'a kadar sürecek.

Bu yıl 9. kez düzenlenecek olan ve Uluslararası gerçekleştirilen İzmir’in en önemli maratonu için İzmir Büyükşehir Belediyesi, kayıt ve koşu programını açıkladı. Spor ve koşu sever İzmirli vatandaşların katılım gösterebileceği koşu, sadece belirli sayıda kontenjana sahip. Uluslararası 9 Eylül İzmir Yarı Maratonu’na katılım için kayıtlar bugünden itibaren maratonizmir resmi web sayfası üzerinden yapılabilecek.Kayıtlar 29 Ağustos’ta Sona Erecek!
Kayıt yaptırıp maraton koşusunda yer almak isteyenler 29 Ağustos saat 18.00’e kadar başvuruda bulunabilecek. Fakat katılım için belirlenen 2 Bin kontenjan daha erken bir vakitte gerçekleşirse, başvurular 29 Ağustos tarihinden daha önce sonlandırılacak. Sistem otomatik olarak kayıt başvurularını almayacak.

Atletler, göğüs numaraları, çipler ve koşu tişörtlerini 3 ve 4 Eylül 2021 tarihinde 09.00 – 20.00 saatleri arasında, Cumhuriyet Meydanı’nda kurulacak stantlardan alabilecek. Yarışma günü göğüs numarası ve koşu tişörtü dağıtımı yapılmayacak.

Geçtiğimiz yıl kontenjan 500 olarak tutulmuş ve 500 kişinin katılımıyla gerçekleşmişti. Bu yıl ise kontenjan 2 Bin’e çıkartıldı.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İzmir’de Sıcaklık Yeniden 40 Dereceye Ulaşacak!

HIZLI YORUM YAP

r