a

Tramvaylarda Yeni Dönem! Ücretsiz İnternet Olacak…

İzmir şehir içi ulaşım araçlarını kullananlar müjde! Başkan Tunç Soyer, tramvaylarda ücretsiz internet olacağını duyurdu. Metro araçlarında da aynı uygulama yakında başlayacak.

İzmir şehir içi ulaşımı daha konforlu hale getirmek için büyük çaba harcayan İzmir Büyküşehir Belediyesi, yolcuların şehir içi seyahat sırasında kolayca internet ulaşımı sağlayabilmeleri için önemli bir adım attı. Müjdeyi ise belediye başkanı Tunç Soyer verdi.



Tramvaylarda Ücretsiz İnternet!
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, şehir içinde kullanılan tramvay araçlarında yarından itibaren ücretsiz internet olacağını açıkladı. Tramvay ile yolculuk yapanlar, yolculuk sırasında kesintisiz olarak herhangi bir ücret ödemeden internet erişimi sağlayabilecek.

Bir Müjde Daha!
Başkan oyer, bu müjdeyi verirken yanına metroyu da ekledi. Şehir içi ulaşımda çok önemli yere sahip olan ve her gün binlerce yolcu için ulaşım sağlayan İzmir metrosu için de çok yakında aynı uygulamanın gerçekleştirileceğini müjdeledi.

Büyükşehir Belediyesi, daha önce İzmir’in önemli noktalarına ücretsiz interneti ulaştırmıştı. Benzer uygulamaların zaman içerisinde artması, feribot ve İZBAN gibi ulaşım araçlarına da getirilmesi tahmin ediliyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İzmir’de Sürpriz Fırtına! Bir Çok İlçede Etkili Oldu…

r

HIZLI YORUM YAP