a

Teleperformance Türkiye Şimdi de İzmir’de!

Teleperformance Türkiye yeni lokasyon yatırımlarıyla büyümeye devam ediyor. Teleperformance, artık İzmir'de de faaliyetgösterecek.

Teleperformance Türkiye Ailesi olarak; yeni lokasyon yatırımlarıyla büyümeye devam ediyor. İstanbul’daki 2 ayrı kampüs, Uşak, Antalya ve Balıkesir’in ardından Diyarbakır ve İzmir ofislerini de faaliyete geçiriyor. 83 ülkede, 265+ dil ve lehçede, 450 Çağrı merkezinde 380.000’den fazla çalışanıyla farklı sektörlerde, çeşitli ülkelerde faaliyet gösteren büyük ölçekli uluslararası firmalara dış kaynaklı Çağrı Merkezi hizmeti sunan Teleperformance Türkiye, son bir yılda istihdamını yüzde 60 arttırırken müşteri deneyimi sektöründe kendini geliştirmek isteyen herkese yeni kariyer fırsatları sunmayı ve hem sosyal hem de dijital dönüşümü olumlu yönde etkilemeyi amaçladığını belirterek “Siz de bize katılın!” çağrısında bulunuyor.Yakın zaman önce aynı yıl içinde 5. ödülünü alarak Great Place to Work Enstitüsü’nün dünya çapında yürüttüğü ve Teleperformance Türkiye kampüslerinin de yer aldığı 2021 araştırmasında, AVRUPA’NIN “EN İYİ ÇOK ULUSLU İŞ YERLERİ” arasında yer almanın ve sektörde bu takdiri alan tek şirket olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Teleperformance Türkiye şimdi de bu mutlu aileye katılmak isteyen güzel İzmir’in güzel insanlarını, 31 Eylül – 1 Ekim 2021 tarihleri arasında GoyaHub Alsancak ofisinde buluşmaya davet ediyor. Sen de Anadil seviyesinde Almanca, ileri derecede İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Arapça dillerinden birini konuşabiliyorsan Teleperformance GoyaHub Alsancak ofisindeki buluşmayı kaçırma!

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İZBAN’a Yeni İstasyon Yapılıyor! Çok Talep Vardı…

r

HIZLI YORUM YAP