a

Son Dakika! Meteoroloji’den İzmir İçin Uyarı…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü İzmir 2. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre İzmir'de hafta sonundan itibaren sıcaklıklarda önemli değişiklik yaşanacak.

Eylül ayının gelmesiyle birlikte sonbahar havasını fazlaca hissettiğimiz bu günlerde meteorolojik değişiklikler yaşanacak. Özellikle akşam saatlerinde yaşanan sıcaklık düşüşü, erken gelen sonbahar olarak düşünülse de bu hafta sonu yaşanacak meteorolojik değişim ile birlikte yaz sıcaklarını yeniden hissedeceğiz. Meteoroloji Genel Müdürlüğü, İzmir için bugün önemli bir uyarıda bulundu.Sıcaklık Mevsim Normallerinin Üzerine Çıkacak!
Meteoroloji Genel Müdürlüğü İzmir 2. Bölge Müdürlüğü, İzmir için hava tahmin raporunu yayınlayarak önemli bir duyuru gerçekleştirdi. Yapılan duyuruya göre cumartesi gününden itibaren İzmir’deki hava sıcaklığı mevsim normallerinin 3 ile 7 derece aralığında üzerine çıkacak. Özellikle merkez ilçelerde, yaz günü yaşanacak. Sıcaklık güneşte 36-37 dereceye kadar yükselecek. Akşam saatlerinde de sıcaklık artışı yaşanacak.

İzmir Bölge Müdürlüğü’nce yapılan açıklamaya ve yayınlanan rapora göre İzmir’de önümüzdeki 5 gün hava sıcaklığı şu şekilde olması tahmin ediliyor.
Cumartesi: 35
Pazar: 35
Pazartesi: 36
Salı: 34
Çarşamba: 32

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İzmir’de Bu Hafta Hava Nasıl Olacak? Sıcaklık Artacak…

r

HIZLI YORUM YAP