a

Son Dakika! Çeşme’de Vaka Sayısı Sıfırlandı…

İzmir'in gözde turizm bölgesi olan Çeşme ile ilgili yapılan açıklama, gözlerin Çeşme'ye çevrilmesine neden oldu. Çeşme'de, vaka sayısının sıfırlandığı açıklandı.

İzmir’in turizm cenneti Çeşme ile ilgili yapılan yeni açıklama, Çeşme’ye gidecek olanları mutlu etti. Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran ve Çeşme Belediyesi tarafından yapılan açıklama, bir anda gözlerin Çeşme’ye dönmesine sebep oldu. Bu açıklama aynı zamanda, önümüzdeki günlerde Çeşme’ye olan ilgi ve rağbetin artmasında da önemli etki sağlayacak gibi görünüyor.Çeşme’de Vaka Kalmadı!
Çeşme Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre, Çeşme’de yeni vaka görülmedi. Yani, Çeşme, Covid-19’dan tam anlamıyla arınmış durumda. Çeşme’deki hastanelerde hiç yeni vaka görülmedi. Yapılan açıklama metni ise şu şekilde oldu:

“Yasaklar kalktı, nereye gitsek? diye düşünmeyin. Sağlıklı tatil için Çeşme’ye gelin. İzmir Valiliği’nin açıkladığı verilere göre Çeşme’mizde yeni vakaya rastlanmadı”.

Bu açıklama, bir çok kişinin tatil rotasının da Çeşme olarak değiştirilmesine sebep olabilir. Covid-19 sürecinde en fazla etkilenen sektörlerden biri olan turizm sektörünün, bu yaz oldukça hareketli geçmesi bekleniyor. Şehrimizin gözde turizm bölgesi olan Çeşme, en erken şekilde vaka sayısını sıfırlamasıyla bu yazın en gözde mekanlarından biri olabilir.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Meteorolojiden Uyarı! Yağmur ve Hava Sıcaklığında Düşüş…

HIZLI YORUM YAP

r