a

Pırıl Garage ile Boyasız Güneş Yanığı Giderme!

Oto uygulama sektöründe yer alan Pırıl Garage ile aracınızda oluşan güneş yanıklarından verniksiz ve boyasız şekilde tamamen kurtulabilirsiniz.

İzmir’deki oto uygulama sektöründe hizmet veren firmalardan biri olan Pırıl Garage, araçlarınız için çok sayıda uygulama ile kusursuz bir hizmet sağlıyor. Özellikle araçların yıllar içerisinde rengini kaybetmesi ve güneşe maruz kalması sonucu ortaya çıkan kötü görüntü, araç sahiplerini çözüm bulma yönünde arayışa itmekte. Pırıl Garage, bu konuda araç sahiplerine kusursuz çözüm sunarak, İzmir’in önde gelen markalarından biri haline gelmiş durumda.Verniksiz, Boyasız Güneş Yanığı Giderme!
Pırıl Garage’da en çok ilgi gören uygulamaların başında araçlarda oluşan güneş yanığı giderme uygulamasıdır. Araçların güneşe maruz kalması sonucunda renk atması ve boyanın bozulması gibi durumlara üretilen çözümdür. Bu uygulama sayesinde araçtaki güneş yanıkları tamamen giderilerek, boya ilk günkü haline getiriliyor. Uygulama tamamen verniksiz ve boyasız şekilde yapılmakta. Eğer siz de benzer durumu yaşıyorsanız, aracınızı Pırıl Garage’a götürüp yenileme uygulamalarından yararlanabilirsiniz.

Pırıl Garage’da Neler Var?
Pırıl Garage, sadece güneş yanığı giderme uygulaması yapmıyor. Pasta-cila, jant temizliği, boya koruma, seramik kaplama gibi araç için yoğun talep gören uygulamalar mevcut. Fiyat ve tüm bu uygulamalara dair detaylı bilgilere aşağıda yer alan firma iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Site: www.pirilgarage.com
Instagram: instagram.com/pirilgarage/
Telefon: 0542 266 35 36
Adres: Küçük Çiğli Mah. 8783/1 Sok. No:16/B Çiğli İzmir, Turkey

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İzmir’de Hava Sıcaklığı 30 Derecenin Altına Düşecek!

HIZLI YORUM YAP

r