a

Meteoroloji’den İzmir İçin Uyarı! Yağmur Geliyor…

Meteoroloji tarafından sunulan haftalık raporda İzmir'de yağmur bekleniyor. Hava sıcaklıklarında ise belirgin oranda düşüşler yaşanacak. İşte haftalık meteoroloji raporları...

Ekim ayına girdiğimiz bu hafta soğuk havayı daha fazla hissedeceğimiz günlere geçiş yapıyoruz. Bu hafta, İzmir’de hava durumu değişimi daha belirgin oranda hissedilecek. Hava sıcaklıkları düşüş göstermeye devam ederken, hafta sonuna doğru ise güneş yerini bulutlu ve kapalı bir havaya teslim edecek. Meteoroloji tarafından alınan raporlara göre hafta sonu İzmir’de sürpriz var.İzmir’de Hafta Sonuna Yağmur Var!
İzmir’de haftanın ilk günü pazartesi bulutlu bir hava hakim olacak. Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri ise güneşli fakat sıcaklık olarak çok yüksek olmayan günler geçireceğiz. Haftanın ilk günleri sıcaklık 25-27 derece aralığında seyredecek. Perşembe’yi Cuma’ya bağlayan geceden itibaren ise mevsim değişecek. Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri İzmir’de yağmur yağışı bekleniyor.

Yağmur yağışının önümüzdeki haftanın ilk günlerinde de devam etmesi bekleniyor. Şuan için sunulan İzmir hava durumu raporlarında önümüzdeki hafta pazartesi günü de yağmur var. Hafta sonu için plan yapmayı düşünenlerin yağmur yağışına karşı hazırlıklı olmalarını öneririz. Aşağıda hafta boyu yaşanacak sıcaklıkları görebilirsiniz.

Pazartesi: 27
Salı: 26
Çarşamba: 25
Perşembe: 26
Cuma: 26
Cumartesi: 25
Pazar: 26

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Teleperformance Türkiye Şimdi de İzmir’de!

r

HIZLI YORUM YAP