a

Leyla İle Mecnun Dizisi Yeniden Başlıyor!

Çok sevilen Leyla ile Mecnun dizisi, yeniden başlıyor. Exxe dijital içerik platformunda yayınlanacak olan dizi, eksiksiz tam kadro ile başlayacak.

Türk dizi tarihinin en beğenilen dizileri arasında yer alan ve yayından 2013 yılında kaldırılan efsane dizi Leyla ile Mecnun, yeniden yayınlanmaya başlayacak. Hem de eksiksiz, tam kadro ile. Absürd komedi olarak ekranlarda izlediğimiz dizinin tam kadro olarak yayınlanacak olması ise daha fazla mutluluk verdi. Diziye dair açıklama ise Acun Ilıcalı’dan geldi. Sebebi ise, dizinin yayınlanacağı platformun, kendisine ait olan Exxen’de olacak olması. Leyla ile Mecnun Dizisi’nin yeniden yayınlanacak olmasının ardından çok fazla soru işareti de ortaya çıkmış durumda. Bu yazımızda o sorulara açıklık getireceğiz.Leyla İle Mecnun Hangi Kanalda Yayınlanacak?
Dizi, dijital içerik platformu olan Exxen’de yayınlanacak.

Leyla ile Mecnun Dizisi ne Zaman başlayacak?
Dizinin ne zaman başlayacağına ilişkin kesin bir tarih verilmedi. Fakat, Acun Ilıcalı tarafından yapılan açıklamada çok yakında olduğu aktarıldı.

Leyla Kim Olacak?
Leyla karakteri, dizide çok kez değişmişti. Bu sebeple, Leyla ile Mecnun’un yeni bölümlerinde Leyla karakterini kim canlandıracak merak ediliyor. Dizideki son Leyla karakteri, Melis Birkan’dı. Leyla’nın aynı şekilde Melis Birkan olması bekleniyor.

Aynı Yerde mi Çekilecek?
Dizinin ilk çekildiği mekanlar şuan ne durumda olduğu meçhul. Bu yüzden dizinin çekileceği mekanlarda ufak tefek farklılıklar olması bekleniyor. Özellikle Mecnun ve babasının oturduğu evin değişebileceği tahmin ediliyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Türkiye’nin Havalimanı Transfer Firması!

HIZLI YORUM YAP

r