a

Künye

Basın Bülteni
Sitemizde yayımlanmasını istediğiniz basın bültenlerini aşağıda yer alan adrese iletebilirsiniz.
basin@izmirsondakika.com

Reklam / Advertise
iletisim@izmirsondakika.com

İletişim Bilgileri / Contact
E-posta: iletisim@izmirsondakika.com

YASAL UYARI!
izmirsondakika.com tüm hakları saklıdır.Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde izmirsondakika.com’a aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

GİZLİLİK İLKELERİ
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. www.izmirsondakika.com web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda  kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

İzmirsondakika.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili (SİTE İSMİ), herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.