a

Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hastanesi Randevu Alma!

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hastanesi Randevu Alma ekranı ile kolayca internet üzerinden randevu oluşturabilirsiniz. Peki Randevu nasıl alınır?

Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hastanesi randevu alma ekranı ile randevu alarak diş hastanesinde muayene olabilirsiniz. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hastanesi, İzmir’in önde gelen diş hastanelerinden biri olarak her gün yüzlerce hasta için tedavi uygulamaktadır. Düzenli bir sisteme sahip olan Katip Çelebi Diş hastanesi, İzmir’in en kapsamlı diş hastanelerinden biri olarak da öne çıkmaktadır. Peki Katip Çelebi Diş hastanesi Randevu nasıl alınır? Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hastanesi Telefon Numarası nedir? Katip Çelebi Diş Hastanesi Nerede ve Nasıl Gidilir? Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hastanesi’nde hangi tedaviler mümkün? Aradığınız tüm sorulara bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.Katip Çelebi Diş Hastanesinde Hangi Bölümler Var?
Diş sağlığı denildiğinde akıllara ilk olarak çürük diş çektirme gibi tedaviler gelse de, diş hastanelerinde bir çok tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Buna bağlı olarak farklı bölümler farklı hizmetler sunmakta. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hastanesi’nde Olan Bölümler şunlardır:
-Ağız Diş ve Çene Cerrahisi,
-Ağız Diş ve Çene Radyolojisi
-Restoratif Diş tedavisi
-Endodonti
-Ortodonti
-Çocuk Diş Hekimliği (Pedodonti)
-Periodontoloji
-Protetik Diş tedavisi

Yukarıda yer alan bölüm ve polikliniklerde, dişleriniz için istediğiniz tedavi yöntemi için randevu alabilirsiniz.

Katip Çelebi Üniversitesi Hastanesine Nasıl Gidilir?
Katip Çelebi Diş Hastanesi, Çiğli’de konumlanmaktadır.
Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hastanesi açık adresi: Aydınlıkevler Mahallesi, Cemil Meriç Bulvarı, 6780 Sokak. No:48, 35640-Çiğli / İZMİR
Toplu ulaşım araçları vasıtasıyla diş hastanesine gitmek isteyenler için birden fazla seçenek mevcuttur.

1- Konak otobüs duraklarından 121 numaralı otobüs ile Bostanlı İskelesi’ne giderek, oradan da 595 numaralı otobüse aktarma yaparak hastaneye ulaşabilirsiniz.
2- Buca’dan 290 numaralı otobüs ile Bostanlı İskelesi’nde inerek oradan da 595 numaralı otobüse aktarma yapabilirsiniz.
3- Bornova’dan Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hastanesi’ne gidecekler için Bornova’dan 830 numaralı otobüse binerek Egekent Aktarma merkezinde inip oradan da 596 numaralı otobüse binerek hastaneye ulaşabilirsiniz.
4- Karşıyaka’dan hastaneye gitmek isteyenler, İZBAN ile Aliağa yönüne doğru binip, daha sonra Çiğli istasyonunda inerek 817 numaralı otobüse binerek hastaneye ulaşabilirler.
5- Fahrettin Altay’dan Üçkuyular – Bostanlı vapuru ile Bostanlı İskele’ye gelip buradan 595 numaralı otobüse binerek hastaneye ulaşabilirsiniz.
6- Gaziemir’den hastaneye gitmek isteyenler, İZBAN’a binip, daha sonra Çiğli istasyonunda inerek 817 numaralı otobüs ile aktarma yapıp hastaneye ulaşabilirler.

Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hastanesi Randevu Alma Ekranı
Katip Çelebi Diş Hastanesi’nden randevu almak için Üniversitenin kendine ait randevu sistemini kullanmanız gerekmektedir. Bu sisteme “Hastane Randevu Sistemi” bağlantısını kullanarak geçiş yapabilirsiniz. Açılan ekranda Covid-19 Bildirim ekranı karşınıza çıkacaktır. Bu alanı evet/hayır seçenekleri ile işaretleyip randevu alma sayfasına geçiş yapınız. Randevu ekranı kısmında sizden T.C. Kimlik No, Ad, Soyad, Doğum tarihiniz, telefon numaranız istenecektir. Kimlik bilgilerinizi doldurduktan sonra sizden randevu kliniği seçmeniz istenir. İlk randevu veya çocuk kliniği seçeneklerinden birini seçmeniz istenir. Ardından boş günler ve uygun saatler listelenir. Size uygun olan gün ve saati seçerek randevu oluşturabilirsiniz.

Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hastanesi Telefon Numarası
Hastaneye telefon ile ulaşmak ve irtibat kurmak istiyorsanız 3 farklı telefon numaraları bulunmaktadır. Tel 1: +90 (232) 325 40 40 – Tel 2 : +90(232) 325 55 00 – Tel 3: +90(232) 325 55 03.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hastanesi Randevu Alma işlemleri için telefon ile değil, doğrudan hastane randevu sistemi üzerinden randevu almanız en kolay yöntemdir.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma!

HIZLI YORUM YAP

r