a

Karşıyakalı Taraftarlar Ksk Fan Zone’da Buluşacak!

Karşıyakalı taraftarların buluşma noktası olacak olan Ksk Fan Zone, bugün açılıyor. Taraftarlar Ksk Fan Zone'da buluşup sohbet edebilecek, yemek yiyip bir şeyler içebilecek.

Karşıyaka Belediyesi ile Karşıyaka Spor Kulübü işbirliği ile Karşıyakalı taraftarlar için harika bir yaşam merkezi bugün itibarı ile hayata geçiyor. İki kurumun gerçekleştirdiği işbirliği ile Karşıyakalı taraftarların vakit geçirebileceği, birlikte sohbet edip bir şeyler yiyip içebileceği harika bir mekan, bugün saat 16.00’da açılıyor.Ksk Fan Zone Bugün Açılıyor!
Karşıyaka Belediyesi tarafından işletilecek olan mekandaki her alışverişten %15 oranında Karşıyaka Spor Kulübü gelir elde edecek. Bu sayede hem kulüp, hem belediye kazanmış olacak. Tabi bundan en fazla kazançlı çıkan ise Karşıyakalı taraftarlar olacak. Onlar için değişilmez bir mekan olarak tarihe geçecek olan Ksk Fan Zone, 19 Ağustos 2021 Perşembe günü saat 16.00 itibarı ile taraftarların da katılımıyla açılacak.

Karşıyaka mimarisine uygun olarak yapılan Ksk Fan Zone, 4 Bin metrekarelik geniş bir bahçeye sahip. 235 metrekarelik restoran ve 200 metrekarelik kafe bar alanı ile toplam 800 kişiye hizmet edebilecek.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Gaziemir’de 2 Gün Sürecek Su Kesintisi Olacak!

HIZLI YORUM YAP

r