a

İzmir’de Sürpriz Fırtına! Bir Çok İlçede Etkili Oldu…

İzmir'in bir çok ilçesinde görülen kuvvetli fırtına, İzmir'deki hayatı olumsuz etkiledi. Maddi hasarlar oluşturan kuvvetli fırtına, 2 saat boyunca etkili oldu.

İzmir’de ani şekilde çıkan fırtına, bir anda İzmir’deki hayatı olumsuz etkiledi. Türkiye’nin kuzeybatı bölgesinden gelen fırtına etkisi ile birlikte İzmir’e Kuzey’den giriş yapan fırtına, önce Dikili, Bergama, Aliağa gibi ilçelerde etkili oldu. Ardından çok hızlı şekilde şehir merkezine ilerleyen fırtına, güney bölgesinden Aydın’a geçiş yaptı.Ağır Hasarlar Bıraktı!
Fırtınanın etkisiyle İzmir’in bazı bölgelerinde olumsuzluklar yaşandı. Bir cami kullanılamaz hale gelirken, bazı yerlerde ağaç devrilmesine bağlı olarak maddi hasarlar meydana geldi. Yine fırtınanın etkisiyle düşen çatılar, hasar yarattı. İzmir’deki bu sürpriz fırtına, İzmir’in merkez ilçeleri Çiğli, Bornova ve Bayraklı’da da kendini yoğun şekilde hissettirdi.

Tatilciler Denizde Yakalandı!
Cumartesi gününü değerlendirmek isteyen tatilciler ise deniz keyfini yarı bırakmak zorunda kaldı. Urla, Seferihisar, Karaburun, Dikili, Çeşme gibi yazlık bölgelerde, çıkan kuvvetli fırtına sebebiyle vatandaşlar denizi terketti.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Günübirlikçiler Dikkat! Deniz Seferleri Başlıyor…

r

HIZLI YORUM YAP