a

İzmir’de Bu Hafta Hava Nasıl Olacak? Sıcaklık Artacak…

Eylül ayına geçiş ile birlikte erken şekilde düşüşe geçen hava sıcaklığında bu hafta ibre yön değiştirecek. Sıcaklıklarda İzmir genelinde yükseliş yaşanacak. İşte bu hafta İzmir'de hava sıcaklığı...

Yaz mevsimini erken şekilde geride bıraktığımızı düşündüğümüz bu günlerde hava sıcaklığında bu hafta önemli değişiklikler yaşanacak. Geçtiğimiz günlerde 30 derecenin altında seyreden hava sıcaklıkları bugünden itibaren yeniden 30 derece ve üzerinde seyredecek. Değişim, tüm haftaya yayılarak devam edecek.Sıcaklık Yeniden 30 Derecenin Üzerine Çıkıyor!
Haftanın ilk üç günü 30 derece civarında seyredecek olan hava sıcaklığı, hafta sonuna göre artış gösterecek. Cuma günü sıcaklık İzmir’de 32 dereceye kadar yükselecek. Bu sıcaklık güneşte daha yoğun hissedilecek. Hafta sonu cumartesi ve pazar günleri ise sıcaklık bir kademe daha artarak 33 dereceye yükselecek. İç kesimlerde bu sıcaklık artışı daha düşük olsa da, İzmir genelinde sıcaklıklardaki artış, kesin bir şekilde hissedilecek.

Yağmur Beklentisi Düşük!
Bu günlerde beklentiler ise yağmurlardan yana. Geride bıraktığımız hafta bazı ilçelerimizde sürpriz şekilde kısa süreli yağmur geçişleri yaşanmıştı. Bu hafta bu ihtimal daha zayıf olsa da, bazı ilçelerde kısa süreli yağmur geçişi görülebilir. İşte İzmir için bu hafta beklenen hava sıcaklıkları.

Pazartesi: 30°
Salı: 29°
Çarşamba: 30°
Perşembe: 30°
Cuma: 32°
Cumartesi: 33°
Pazar: 33°

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İzmir’de 18 Yaşından Küçüklere Bilet Satışı Yasaklandı!

HIZLI YORUM YAP

r