a

İzmir’de Bayramda Hava Nasıl Olacak!

İzmir'de bayramda hava nasıl olacak? Ramazan Bayramı için Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava raporunu açıkladı. Raporlara göre bayram sonrasında İzmir genelinde sürpriz var...

Her ne kadar bayramı sevdiklerimizden ayrı olarak kutlayacak olsak da hava durumu bayram günlerinin en fazla merak edilen konularından biri. İzmir’de bayramda hava durumu nasıl olacak? Güneşli mi? Açık mı kapalı mı? Hava sıcaklığı ne olacak? Bahar mevsimi ile karşıladığımız Ramazan Bayramı’nın üç gününe dair meteoroloji raporları aşağıdaki gibidir.Bayram’da İzmir Hava Durumu!
Bayram’da İzmir’in hava sıcaklığı 27-32 derece arasında seyredecek. Sıcaklığı en fazla hissedeceğimiz gün ise bayramın üçüncü günü olacak. Meteoroloji raporlarına göre bayramın ilk günü 13 Mayıs Perşembe, hava sıcaklığı 27 derece olacak. Bizleri güneşli bir hava bekliyor. Takip eden, bayramın ikinci günü olan 14 Mayıs Cuma günü de yine ilk gün olduğu gibi güneşli bir hava hakim. Hava sıcaklığı 28 derece olarak hissedilecek. Bayramın üçüncü günü, 15 Mayıs Cumartesi günü ise sıcaklık İzmir’de biraz daha artacak ve 32 dereceye kadar hissedilecek.

Bayram Sonrası Yağmur Sürprizi!
Bir süredir yağmurlardan uzak kalan İzmir, bayram sonrasında yağmurlu havanın etkisi altına girecek. Pazar gününden itibaren hava sıcaklığında 4-5 derecelik düşüş yaşanacak. İzmir genelinde ise bir çok ilçede yağmur yağışı gerçekleşecek. Önümüzdeki haftanın büyük bölümü, yağmurlu geçecek.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İzmir İçin Bayram Namazı Saati Açıklandı!

HIZLI YORUM YAP

r