a

İzmir Manisa Arası Kaç Km?

İzmir Manisa arası kaç saat? İzmir Manisa arası kaç km? Eğer İzmir Manisa arası mesafe bilgilerini öğrenmek istiyorsanız bulunduğunuz bu sayfadan tüm yolculuk detaylarını okuyabilirsiniz.

İzmir, Manisa arası kaç km? İzmir Manisa arası kaç saat? İzmir ile Manisa arası oldukça kısa bir mesafeye sahip olsa da, gidilecek olan ilçeler önemli rol oynamaktadır. Eğer İzmir’den Manisa’ya gidecekseniz veya Manisa’dan İzmir’e gidecekseniz iki şehir arasındaki mesafe kaç saat ve kaç km gibi soruları merak ediyor olabilirsiniz. Bu sayfada, iki şehir arasındaki tüm yolculuk detaylarını öğrenebilirsiniz.İzmir Manisa Arası Kaç Km?
İzmir Manisa arası mesafe 38,5 Kilometredir. Bu mesafe, D565 yolu üzerinden hesaplanmıştır. İzmir şehir merkezinden Manisa şehir merkezi arası mesafe baz alınmıştır. İlçe bazında mesafeler ise;
İzmir Alaşehir Arası Kaç Km?
Cevap: 136 Km

İzmir Akhisar Arası Kaç Km?
Cevap: 106 Km

İzmir Kırkağaç Arası Kaç Km?
Cevap: 122 Km

İzmir Kula Arası Kaç Km?
Cevap: 145 Km

İzmir Salihli Arası Kaç Km?
Cevap: 97 Km

İzmir Turgutlu Arası Kaç Km?
Cevap: 56 Km

İzmir Sarıgöl Arası Kaç Km?
Cevap: 157 Km

İzmir’den Manisa’ya Nasıl Gidilir?
İzmir’den Manisa’ya otogardan otobüsle veya Bornova Manisa Kavşağı’ndan geçiş yapan Manisa otobüsleri ile gidebilirsiniz. Eğer şahsi aracınız varsa, İzmir’den Manisa’ya gitmek için Bornova Ankara Caddesi üzerinden hareket ederek, gideceğiniz ilçeye göre farklı otoyol tercihinde bulunabilirsiniz, Turgutlu, Salihli, Ahmetli, Alaşehir, Sarıgöl istikametine gidecekseniz E881 ve E96 yollarını kullanarak en kısa şekilde mesafe alabilirsiniz. Eğer Saruhanlı, Kırkağaç, Soma gibi daha kuzeyde kalan ilçelere gidecekseniz, E565 yolu kullanmanız gerekmektedir.

İzmir Manisa Arası Kaç Saat?
İzmir Manisa arası 30 dakikalık bir mesafeye sahiptir. Eğer yolculuk otobüs ile gerçekleşecekse, bu süre 45 dakikaya kadar çıkabilmektedir. Şehir merkezi değil de ilçeler bazında mesafeyi merak ediyorsanız bu süre değişkenlik gösterir. İzmir Alaşehir arası şahsi araçlarla 1 saat 15 dakika sürmektedir. İzmir Sarıgöl arası mesafe 1 saat 45 dakika. İzmir Soma arası 1 saat 40 dakika, İzmir Kula arası 1 saat 40 dakika sürmektedir.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İzmir Çanakkale Arası Kaç Km?

HIZLI YORUM YAP

r