a

İzmir Kayropraktik Tedavi! Fzt. Necdet Döner…

Manuel terapi kayropraktik tedavisi son yıllarda oldukça revaçta. Peki İzmir'de nerede kayropraktik tedavisi yaptırılır? Kimler için uygundur? Fzt. Necdet Döner...

Son yıllarda fazlaca revaçta olan kayropraktik tedavisi, manuel terapi, el ile yapılan tedavidir. Sürekli gelişen ve değişen tıbbi uygulamalar ile birlikte ortaya çıkan bu yöntem, sağlık problemlerinin çözümünde oldukça etkili bir yöntem olarak tercih edilmektedir.Kayropraktik Tedavi Nedir?
Günümüzde sık rastlanan kas ve iskelet sistemine dayalı sorunlarda mevcuttaki tıbbi tedavi yöntemlerinin yetersiz kaldığı durumlarda tercih edilen, manevralarla, el ile yapılan tedavi yöntemidir. Vücudun farklı bölgelerinde ortaya çıkmış olan ağrıların giderilmesi ve çözümünde oldukça etkilidir. Kayropraktik tedavisi, fiziksel tedavi uygulaması olan Manuel Terapi’den faydalanılarak gerçekleştirilir. Amaç, vücuttaki dokuların uygun olabilecek pozisyonlara getirilmesinin sağlanması, vücudun cerrahi bir müdahale olmadan kendi kendine iyileşmesine olanak sağlayan tedavi yöntemidir.

Kimlere Uygulanır?
Manuel terapi ve Kayropraktik tedavisi, özellikle sırt ve bel ağrılarına yönelik şikayetleri olan kişiler tarafından tercih edilse de, eklem ağrılarına bağlı rahatsızlıklarda, boyun ve omuz bölgesindeki hassasiyet ve ağrılarda, kol ve bacaklara yansıyabilecek problemlerde, omurgada tanımlanmış problemlerde, hareket bozukluklarında, kas ağrılarında, fıtık problemi yaşayanlara uygulanabilmektedir.

Fizyoterapist Necdet Döner ile Tedavi Olun!
İzmir’de Manuel Terapi Kayropraktik Tedavisi için tercih edebileceğiniz fizyoterapistlerden biri olarak öne çıkan Fzt. Necdet Döner, bel ve boyun fıtığı tedavisi, Fibromiyalji, bel boyun sırt ağrıları tedavisi, eklem ve kas ağrıları için kusursuz Manuel Terapi Kayropraktik tedavisi sunuyor. Eğer siz de iyi bir fizyoterapist arıyorsanız Fzt. Necdet Döner ile iletişim kurarak hemen tedavi olabilirsiniz.

Manuel Terapi ve Kayropraktik Tedavisi ile ilgili daha fazla bilgi için Fzt. Necdet Döner ile iletişime geçebilirsiniz.

Instagram: https://www.instagram.com/necdetdoner/
Telefon: 0543 223 54 38
Adres: Zafer Mahallesi 623 Sk. Gürkaya iş hanı Bergama/İzmir

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Türkiye’de Aşı Uygulaması 16 Yaş’a İndirildi!

r

HIZLI YORUM YAP