a

İzmir İçin Bayram Namazı Saati Açıklandı!

İzmir Ramazan Bayramı Saat Kaçta? Ramazan Bayramı'nda bayram namazı kılmak isteyen İzmirli vatandaşlar için Diyanet İşleri Başkanlığı, bayram saatlerini açıkladı. İşte bayram namazı saatleri.

Tüm müslüman alemi tarafından heyecanla beklenen Ramazan Bayramı geldi. Bayramlarda gerçekleştirdiğimiz bayram namazı saatleri ise bayram namazına katılacak olan vatandaşlarımız için büyük nem arz ediyor. İzmir’de bayram namazı saat kaçta? Diyanet İşleri Başkanlığı, yayınladığı saat listesi ile birlikte tüm Türkiye’deki şehirler için bayram namazı saatini bildirdi.Ramazan Bayramı Ne Zaman?
Ramazan Bayramı’nın ilk günü 13 Mayıs olup, takip eden 14-15 Mayıs tarihlerinde Ramazan Bayramı heyecanını yaşayacağız. Öncesinde ise 12 Mayıs, Arefe Günü olarak Ramazan Ayı’ndaki son orucumuzu tutacağız.

İzmir Bayram Namazı Saati!
İzmir bayram namazı saati 06.34 olarak açıklandı. Merak edilen konulardan biri olan camilerde bayram namazı kılınıp kılınmayacağına ilişkin Diyanet İşleri Başkanlığı, daha önce yaptığı açıklamada maske, mesafe ve hijyen kurallarına uygun şekilde bayram namazının tüm yurtta kılınabileceğini açıklamıştı. Bu açıklamaya bağlı olarak gerekli tedbirler eşliğinde bulunduğunuz ikametteki en yakın camide bayram namazı kılabilirsiniz.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Büyükşehir Belediyesi’nden Esnafa 1000 TL Destek!

HIZLI YORUM YAP

r