a

İzmir Enternasyonal Fuarı Kapılarını Açıyor!

İzmir Enternasyonal Fuarı, 2021 yılı itibarı ile 90. kez kapılarını açıyor. Fuara girişler HES kodu ile yapılacak. Maskesi olmayanlar ise fuara alınmayacak.

İzmir ve İzmirliler için çok önemli yere sahip olan İzmir Fuarı, kapılarını açmaya hazırlanıyor. Fuar, bu yıl 90. kez açılacak. Son yıllarda pandemi sebebiyle sekteye uğrayan Enternasyonal Fuarı’nda bu yıl geniş önlemler alınacak. Bu önlemler sayesinde fuar alanının pandemi döneminde daha güvenli hale getirilmesi hedefleniyor. Peki İzmir Enternasyonal Fuarı ne zaman açılacak?İzmir Enternasyonal Fuarı 3 Eylül’de Açılacak!
Her yaz sonu açılan İzmir Enternasyonal Fuarı için yaz sonuna yaklaştıkça fuarın ne zaman açılacağı sorulmaya başlanıyor. Bu yıl ki tarihler ise nihayet belli oldu. Yapılan açıklamaya göre İzmir Fuarı 3 Eylül Cuma günü açılacak. 10 Gün sürecek olan fuar, 12 Eylül’e kadar açık olacak.

İzmir Enternasyonal Fuarı’nda her yıl olduğu gibi bu yıl da çeşitli etkinlikler, konserler, tanıtımlar yapılacak.

HES Kodu İle Girilecek!
Fuar alanına giriş yapmak için HES kodu sorgulaması yapılacak. Bu sayede Covid-19 virüsü taşıyan kişiler fuar alanına giremeyecek. Fuara giriş için aşı şartı bulunmuyor. Herhangi bir PCR testi de istenmeyecek

İzmir Enternasyonal Fuarı Giriş Ücreti Ne Kadar?
Fuara giriş ücreti de yine bir çok kişi tarafından merak ediliyor. İzmir Enternasyonal Fuarı giriş ücreti 5 TL olarak belirlendi. Öğrenciler için giriş ücreti 3,5 TL.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İzmir Metro İstasyonlarında Ücretsiz İnternet Dönemi Başladı!

HIZLI YORUM YAP

r