a

İzmir Bodrum Arası Kaç Km?

İzmir'den Bodrum'a yolculuk yapmayı planlıyorsanız, mesafe ve saat bilgilerini merak ediyor olabilirsiniz. Yazı içerisinde İzmir Bodrum arası kaç km? İzmir Bodrum arası kaç saat? İzmir'den Bodrum'a nasıl gidilir? Sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz.

İzmir Bodrum arası kaç km? İzmir Bodrum arası kaç saat? Özellikle yaz aylarında sık yapılan aramalar arasında almakta. Yaz turizminin en etkin olduğu bölgelerden biri olan Bodrum’a İzmir’den gitmek isteyenler için merak edilen tüm mesafe ve saat bilgilerini bu sayfa üzerinden okuyabilirsiniz. İzmir’den Bodrum’a nasıl gidilir sorusuna da yine yanıt bulabilirsiniz.İzmir Bodrum Arası Kaç Km?
İzmir, bir başka yaz turizminin etkin olduğu bölge olan Bodrum’a oldukça yakındır. İzmir Bodrum arası mesafe 242 Km‘dir. Uçak yolculuğunda ise bu mesafe çok daha düşüktür. İzmir Bodrum arası uçakla yolculuk mesafesi sadece 157 kilometredir.

İzmir’den Bodrum’a Nasıl Gidilir?
Eğer İzmir üzerinden Bodrum’a gidecekseniz bol alternatifiniz bulunmaktadır. Bodrum’a havayolu veya karayolu ile gidebilirsiniz. İzmir Gaziemir’deki Havalimanı’ndan uçakla gün boyu Bodrum’a seferler bulunmaktadır. Eğer karayolu ile gidecekseniz İzmir Otogar’ından gün boyu İzmir Bodrum Otobüs Seferleri düzenlenmektedir. Eğer şahsi aracınız ile gidecekseniz İzmir-Aydın Otoyolu/O-31, İzmir Söke Yolu, Milas Söke Yolu/D525 ve D330 rotasını izleyerek Bodrum’a kolayca gidebilirsiniz.

İzmir Bodrum Arası Kaç Saat Sürer?
İzmir’den Bodrum’a gitmek isteyenlerin kaç saatte Bodrum’da olurum sorusuna yanıt bulmak isteyeceklerdir. Gideceğiniz araç tabi ki de büyük önem arz etmektedir. Uçakla İzmir-Bodrum arası yolculuk 15 dakika sürmektedir. Otobüsle İzmir Bodrum arası 3.5 – 4 saat aralığındadır. Şahsi araçla İzmir Bodrum arası 3 – 3.5 saat sürmektedir.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İzmir Manisa Arası Kaç Km?

HIZLI YORUM YAP

r