a

Hava Sıcaklığı Düşüşe Geçiyor! İşte İzmir İçin 1 Haftalık Hava Durumu…

Dikkat! Meteoroloji'den İzmir raporu... İzmir hava sıcaklığı bu haftadan itibaren değişiklik gösterecek. Sıcaklıklar 30 derecenin altına kadar düşecek...

Eylül ayına girdiğimiz bu günlerde İzmir hava durumu, önemli değişiklikler gösterecek. Sonbahar’ı karşılayacağımız eylül ayı ilk haftasından itibaren hava sıcaklıklarında değişiklikler yaşanacak. Özellikle bu hafta içerisinden itibaren hissedilecek sıcaklık düşüşü, tüm aya yayılarak devam edecek. İşte meteoroloji raporlarına göre İzmir’i bekleyen hava sıcaklığındaki değişimler ve hava sıcaklıkları.1 Haftalık İzmir Hava Durumu!
Bugün itibarı ile Marmara’da başlayan soğuk hava etkisi, güneye doğru inerek İzmir’de de etkisini gösterecek. Sabah saatlerinde İzmir’in bir çok kesiminde başlayan hafif rüzgar, bunaltıcı sıcakları geride bırakacağımıza işaret ediyor. Geçtiğimiz haftalarda 35-36 derece bandında seyreden hava sıcaklığı, bugünden itibaren 30 derece ve altına düşecek. İzmir hava durumu için önümüzdeki bir haftaya dair hava sıcaklıkları aşağıda yer almaktadır.

Perşembe (Bugün): 29°
Cuma: 31°
Cumartesi: 29°
Pazar: 29°
Pazartesi: 30°
Salı: 29°
Çarşamba: 29°

İç kesimlerde sıcaklık 25 dereceye kadar düşecek. Gece saatlerinde ise sıcaklık 20 dereceye kadar düşüş gösterecek.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İzmir Enternasyonal Fuarı Programı Belli Oldu!

HIZLI YORUM YAP

r