a

Halkın Bakkalı Projesi Türkiye’ye Açılıyor!

İzmirli vatandaşların uygun fiyata taze ve sağlıklı ürünleri satın aldığı Halkın Bakkalı, artık online olarak da sipariş kabul edecek. hem de tüm Türkiye'ye sipariş gönderimi sağlanabilir şekilde.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin aile bütçesine katkı sağlayacak market projesi olarak hayata geçirilen Halkın Bakkalı projesinde yeni bir adım daha atıldı. Bilindiği üzere İzmir’in bazı noktalarında hizmete başlayan Halkın Bakkalı marketleri, üretici ile tüketiciyi en uygun fiyatlar ile buluşturmak için gerçekleştirilen bir proje. Bu projeden faydalanan İzmirli vatandaşlar, artık Halkın Bakkalı’ndan almak istediklerini online sipariş vererek de alabilecekler.Tüm Türkiye’den Sipariş Kabul Edilecek!
Online alışverişin aktif edildiği Halkın Bakkalı’nda sadece İzmirli vatandaşlar alışveriş yapmayacak. Aynı zamanda Türkiye’nin tüm şehirlerine sipariş gönderimi sağlanabilecek. Bu sayede en uygun fiyatla sağlıklı ve taze ürünler tüm Türkiye’ye ulaşabilecek.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin halka sağlıklı, ucuz ve güvenilir gıda ulaştırmak için kentin farklı bölgelerinde yaygınlaştırdığı Halkın Bakkalı projesinde tüm Türkiye’ye online satış başladı. Yurttaşlar ilki Kemeraltı’nda açılan, kısa sürede Konak Gültepe, Bayraklı Özkanlar, Karşıyaka Girne, Menemen Ulukent, Buca Kasaplar Meydanı ve Bornova’da Erzene ile Doğanlar mahallerine ulaşan Halkın Bakkalı’ndaki doğal ve sağlıklı ürünlere, artık halkinbakkali.com sitesi üzerinden de kolayca ulaşabilecek.

Halkın Bakkalı şubelerinin İzmir’de daha fazla ilçede hizmet vermesi bekleniyor. Büyükşehir Belediyesi’ne bu konuda vatandaşlardan yoğun bir talep mevcut.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İzmir Dolmuş Tarifelerine Yüzde 12 Zam!

HIZLI YORUM YAP

r