a

Halit Ziya Bulvarı’nı Kullanacaklar Dikkat!

İzmir'in önemli yollarından biri olan Halit Ziya Bulvarı, yapılan açıklamaya göre altyapı çalışmaları nedeniyle bugünden itibaren tam 1 ay boyunca kapalı kalacak.

İzmir trafiğinin önemli noktalarından biri olan Halit Ziya Bulvarı için, İzmir Büyükşehir Belediyesi duyuruda bulundu. Kısıtlamaların yoğun olarak uygulandığı dönemde altyapı çalışmalarının başladığı Halit Ziya Bulvarı’nda trafik, tek şerit halinde işlemeye devam etmişti. Fakat, bu karar bugünden itibaren değiştirildi.Trafiğe Kapatıldı!
Halit Ziya Bulvarı’nda çalışmalar ile eş zamanlı olarak trafiğin tek şerit olarak kullanılması, trafiği tehlikeye atabileceği düşünüldü. Bu sebeple tek şeritten trafiğin akmasına yönelik karar bozuldu. Yapılan açıklamaya göre altyapı çalışmaları devam eden Halit Ziya Bulvarı, 1 ay süreyle trafiğe kapatıldı.

Özellikle trafiğin yoğun olduğu saatlerde trafiğin daha da kilitlenmesine sebebiyet verebilecek bu yoğun çalışmanın, Büyükşehir Belediyesi tarafından en kısa sürede tamamlanması planlanıyor. Çalışmalar sonrasında ise, bölgede oluşan su birikintileri ve sel baskınları yaşanmayacak.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Dikili ve Ayvalık’ta Kuvvetli Fırtına!

HIZLI YORUM YAP

r