a

Günübirlikçiler Dikkat! Deniz Seferleri Başlıyor…

İzmir'den günübirlik feribotla denize gitmek isteyenlere müjde! İZDENİZ feribotları bu yaz İzmir'in gözde mekanlarına gidiş-dönüş yolculuk düzenliyor.

İzmir’in meşhur denizlerinin bulunduğu ilçelere, İZDENİZ feribot seferleri yapılmaya başlıyor. Bu sayede, İzmir şehir merkezinden denize gitmek isteyen fakat şahsi aracı olmayan ya da olup da kullanmak istemeyen günübirlik tatilciler, kolayca tatil beldelerine gidip gelebilecek. Uygulama, üç farklı ilçe için gerçekleştirilecek.Mordoğan, Urla ve Foça’ya Seferler Yapılacak!
İZDENİZ tarafından yapılan açıklamaya göre İzmir’in revaçta yerlerinden olan Mordoğan, Urla ve Foça’ya feribot seferleri düzenlenecek. Günübirlik deniz seferlerine katılmak isteyenler Üçkuyular, Karşıyaka ve Konak iskelelerinden yolculuk yapabilecek.

19 Haziran Cumartesi Günü Başlıyor!
İzmir Büyükşehir Belediyesi İZDENİZ tarafından yapılan açıklamaya göre, İzmir’den yapılacak deniz seferleri 19 Haziran Cumartesi günü başlayacak. Feribot ile yolculuk yapacak olanlar İzmirim Kart kullanamayacak.

Fiyat Tarifesi!
Seferler ücrete tabi tutulacak. Urla feribot seferleri tek gidiş fiyatı 12,5 TL, gidiş-dönüş 20 TL, Mordoğan ve Foça seferleri için ise tek gidiş fiyatı 25 TL; gidiş-dönüş bileti 45 TL. Bilet satışları, Karşıyaka İskelesi’nden hafta içi her gün ve sefer günleri hareket saatine kadar; Konak İskelesi’nden hafta içi her gün, Üçkuyular İskelesi’nden ise sadece sefer günlerinde sefer saatine kadar yapılacak.

Kalkış ve Varış Noktaları!
Karşıyaka-Konak-Urla yolcu gemisi, 08.30’da Karşıyaka İskelesi’nden kalkacak. 08.50’de Konak İskelesi’nden hareket ederek 10.00’da Urla’ya varacak. Dönüşte Urla’dan 19.00’da kalkacak gemi, 20.10’da Konak’a, ardından 20.25’te Karşıyaka’ya varacak.

Üçkuyular-Foça yolcu gemisi; 08.15’te Üçkuyular İskelesi’nden hareket edecek, 09.55’te Foça’ya varacak. Dönüşte ise 19.00’da Foça’dan kalkacak gemi, 20.40’ta Üçkuyular’a yanaşacak.
Karşıyaka-Mordoğan yolcu gemisi, 08.30’da Karşıyaka’dan yolcularını alacak, 10.00’da Mordağan’a varacak. Dönüşte ise 19.00’da Mordoğan’dan kalkıp, 20.30’da Karşıyaka’ya ulaşacak.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İzmir’deki Trafik Yoğunluğuna Tepki!

r

HIZLI YORUM YAP