a

Foça Belediyesi’nden Vatandaşlara HES Kodlu Anahtarlık!

Foça'da vatandaşlar için HES kodlu anahtarlık uygulaması. Foça Belediyesi, vatandaşlara, üzerinde HES kodlarının yer aldığı anahtarlık hediye etmeye başladı.

Pandemi döneminde vatandaşları en fazla zorlayan konulardan biri olan HES kodu için Foça’da güel bir uygulama başlamış durumda. Özellikle akıllı telefonu olmayan veya internet ve telefon kullanamayan vatandaşlar açısından HES koduna ulaşmak biraz zorluk oluşturmuştu. Foça Belediyesi, başlattığı uygulama ile vatandaşların HES koduna ulaşmasını kolaylaştırmaya başladı.HES Kodlu Anahtarlık Dağıtılıyor!
Foça Belediyesi, Foçalı vatandaşlara HES kodunun bulunduğu bir anahtarlık hediye ediyor. Foça ilçesi genelinde gerçekleştirilen uygulamada, vatandaşların anlık olarak HES kodu oluşturuluyor ve anahtarlıkları anında teslim ediliyor. Bu sayede, HES kodu istenen yerlerde telefon veya not edilmiş HES kodlarını aramakla uğraşmadan, direkt olarak HES kodu bulunan anahtarlığı göstermek yeterli oluyor.

Vatandaşlar, bu uygulamadan fazlaca memnun olduklarını dile getirirken, Foça’da HES kodlu anahtarlık yapılan yerlerde vatandaşlar hediye anahtarlıklarını aldı. Eğer siz de Foça’da yaşıyorsanız, ilçe genelinde gerçekleştirilen bu uygulamadan faydalanabilirsiniz.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Halit Ziya Bulvarı’nı Kullanacaklar Dikkat!

HIZLI YORUM YAP

r