a

Fahrettin Koca: 30 Milyon Doz Aşı Yapıldı!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bugün yaptığı yeni bir açıklama ile, Türkiye'de şimdiye kadar yapılan toplam aşı ve doz miktarını açıkladı.

Türkiye’de koronavirüs sürecinde en fazla merak edilen konulardan biri olan aşı ile ilgili, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, twitter üzerinden açıklamada bulundu. Bilindiği üzere ara ara hangi ilde ne kadar aşı yapıldığı açıklanıyor. Büyükşehirde daha fazla aşılama gerçekleşirken, bu sayının toplam ulaştığı rakam ise bugün, Bakan Koca tarafından açıklandı.30 Milyon Doz Aşı Uygulandı!
Bilim Kurulu toplantılarından sonra açıklamalarını dört gözle beklediğimiz Fahrettin Koca, pandemi sürecinde vatandaşları bilgilendirmek ve tedbirlere uyulması konusunda hatırlatmalar yapmak maksadıyla sık şekilde twitter hesabından açıklamalarda bulunmakta. Bu açıklamalara bir yenisini daha ekleyen Koca, bugün yaptığı açıklamada Türkiyye’de şimdiye kadar uygulanan aşı sayısının 30 Milyon doz olduğunu açıkladı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca: “Bugün itibariyle 30 milyon doz aşı yapıldı. Nüfusumuzun üçte birinden fazla doz aşı uygulanmış oldu. Nüfusumuzun üç katından fazla doz aşı için anlaşmamız bulunuyor. Yarın bugünden daha güzel olacak. Bu güce güvenin”.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Marka Patent Başvurusu Artık Çok Kolay!

HIZLI YORUM YAP

r