a

Eşrefpaşa Hastanesi Randevu Alma

Bu sayfa üzerinden İzmir Konak Eşrefpaşa Hastanesi Randevu Alma, Eşrefpaşa Hastanesi Sonuç öğrenme, Eşrefpaşa Hastanesi Telefon Numarası gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

İzmir Eşrefpaşa Hastanesi Randevu Alma işlemleri nasıl yapılır? İzmir’in en köklü tam teşekküllü hastanelerinden biri olan Eşrefpaşa Hastanesi, 1906 yılında zührevi hastalıklar için yapımına başlanmış ve 1908 yılında hizmet vermeye başlamıştır. 1913 Yılında ise Eşrefpaşa ismini almıştır. 1950 Yılında ise belediyeye devredilmiş olup, o yıldan itibaren İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından idare edilmektedir.İzmir’de yaşayan bir çok vatandaş için geniş poliklinik yelpazesi ile bir çok branşta hizmet vermektedir. Özellikle bir çok branşı bünyesinde barındırması, farklı sağlık sorunlarının tek bir hastane ortamında çözümlenmesine olanak tanımaktadır. Peki Eşrefpaşa Hastanesi’nde hangi bölümler var? İşte hizmet veren polikliniklerin listesi.

Acil Sağlık Hizmetleri, Aile Hekimliği, Anestezi, Beslenme ve Diyet, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye (İç Hastalıkları), Dermatoloji, Diş, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz (KBB), Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Palyatif Bakım Merkezi, Patoloji Laboratuvarı, Psikiyatri, Radyoloji, Uyku Bozuklukları Merkezi, Üroloji.

Eşrefpaşa Hastanesi Randevu Alma
Eşrefpaşa Hastanesi’nden randevu nasıl alınır? Eşrefpaşa Hastanesi’nden e-randevu almak için Randevu Al bağlantısını kullanarak randevu sayfasına geçiş yapınız. Randevu alma ekranı açılacaktır. Sizden T.C. Kimlik No, cep telefonu numaranız, HES kodunuz istenecektir. Bilgileri doğru şekilde girerek istediğiniz bölümden istediğiniz gün ve saatte randevu oluşturabilirsiniz. Eşrefpaşa Hasanesi randevu oluşturma işlemleri için MHRS sistemi yerine belirttiğimiz şekilde daha hızlı ve kolay şekilde randevu alabilirsiniz.

Eşrefpaşa Hastanesi Tahlil Sonuçları Öğrenme
Eşrefpaşa Hastanesi sonuç öğrenme işlemlerini artık hastaneye gitmeden gerçekleştirebilirsiniz. Eşrefpaşa Hastanesi e-sonuç ile hastanede yaptırdığınız tahlil ve tetkik sonuçlarını görebilirsiniz. Sonuç öğrenmek için Sonuç Öğrenme bağlantısını tıklayınız. Açılan sayfada sizden hasta numaranız ve T.C. Kimlik numaranız istenecektir. Böylece Eşrefpaşa Hastanesi sonuç sayfası vasıtası ile hastane tahlil sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Eşrefpaşa Hastanesi Telefon Numarası
Hastane ile irtibat kurmak istemeniz halinde en hızlı iletişim yolu telefon olacaktır. Özellikle hizmetler, poliklinikler ve randevu ile ilgili sorularınız için hastaneyi telefonla arayabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet veren Eşrefpaşa Hastanesi Telefon Numarası 0232 293 80 00.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Katip Çelebi Üniversitesi Diş Hastanesi Randevu Alma!

HIZLI YORUM YAP

r