a

Ekonomi Piyasalarında Yeni Rekor! Dolar, Euro, Altın…

Ekonomi piyasalarındaki yükseliş ile birlikte Dolar, Euro ve Altın fiyatları yeni rekor kırdı. Dolar, uzun süredir zorladığı 9 lira seviyesine ulaştı.

Döviz kurları ve altın fiyatlarında yeni rekor kırıldı! Özellikle 9 lira olur mu diye merak edilen dolar, bugün itibarı ile 9 liranın üzerine çıkarak yeni bir rekor kırdı. TL karşısında Dolar ve Euro’nun ciddi değer kazanması, yatırımcıların da dikkatini çekmiş durumda.Gram Altın 511 Liraya Yükseldi!
Altın fiyatları, bugün itibarı ile yeni seviyesine ulaştı. Bugün gram altın fiyatı 511 TL’den işlem görüyor. İzmir Kuyumcular Odası’ndan alınan güncel çeyrek altın fiyatı ise 850 TL. Geçtiğimiz haftalarda çeyrek altın 810 lira civarında işlem görüyordu. Gram altın ise geride bıraktığımız ay 490 lira civarında seyrediyordu.

Dolar Kuru 9 Lira’nın Üzerine Çıktı!
Yükseliş trendinde olan dolar kuru, bugün itibarı ile 9 liranın üzerine çıktı. İç piyasalarda şuan dolar 9.03 TL’den satış işlemi görüyor. Dolar kurundaki artışın devam edip etmeyeceği ise en fazla sorulan sorular arasında.

Euro’da Hedef 11 TL!
Dolar gibi Euro kuru da yükseliş trendinde. Bugün Euro, 10.45 TL’den işlem görüyor. Dolar 9 TL olur mu diye sorduğumuz soruyu bir süre Euro için 11 TL olur mu şeklinde sormaya başlayabiliriz.

Piyasalarda güncel kurlar kadar yıl sonu kurları da yavaş yavaş merak konusu olmaya başladı. Dolar ve Euro’nun yıl sonu ne kadar olacağı yatırımcıların odak noktası olmuş durumda.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Dolar, Euro ve Altın Fiyatları Rekor Kırdı!

r

HIZLI YORUM YAP