a

Dolar, Euro ve Altın Fiyatları Rekor Kırdı!

Dolar, Euro ve Altın Fiyatları rekor seviyeye ulaştı. 24 Eylül 2021 Cuma günü İzmir Altın Fiyatları ne kadar oldu? Dolar kuru ve Euro kuru ne kadar?

Döviz ve altın piyasalarında dün başlayan yükseliş, bugün piyasaların açılmasıyla birlikte devam ediyor. Dün, ani bir yükseliş ile tavan yapan döviz kurlarında bugün yeni bir rekor kırılmış durumda. Dolar, tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmış durumda. İzmir Altın Fiyatları ‘nda da yükseliş hakim. Gram altın fiyatı bir anda 10 TL birden yükselirken, çeyrek altın fiyatı da 20 TL artış gösterdi.Dolar 8.84 Liraya Ulaştı!
Dolar, bugün iç piyasada 8.84 TL’den işlem görüyor. Euro kuru ise 10.38 TL’ye yükselmiş durumda. Euro, geçtiğimiz hafta 10 Liranın altında seyrediyordu. Dolar ise geçtiğimiz haftalarda 8.3 TL bandına kadar gerilemişti. Kısa süre önce dolar, euro ve altın yatırımı yapanlar için oldukça kârlı bir süreç olurken, yeni alım yapacaklar için ise kafa karıştıran fiyatlar oluşmuş durumda.

Altın Fiyatları Arttı!
Döviz kurlarındaki yükseliş, altın fiyatlarına da yansıdı. Geçtiğimiz günlerde gram altın fiyatı 488 TL bandında seyrederken, bugün gram altın fiyatı 498 liraya kadar yükseldi. Çeyrek altın fiyatı ise 810 Liradan 830 liraya yükseldi. Tüm altın türlerinin güncel fiyatlarını “İzmir Altın Fiyatları” sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Altın Fiyatlarında Düşüş! Son Zamanların En Düşük Rakamları…

r

HIZLI YORUM YAP