a

Dolar, Euro, Altın Fiyatlarında Yeni Rekor!

Ekonomi piyasalarında rakamlar rekor tazeledi. Dolar, Euro ve Altın fiyatları tüm zamanların en üst seviyesine ulaşmış durumda. İşte güncel dolar, euro kuru ve altın fiyatları...

28 Mayıs 2021 Cuma günü dolar kuru, altın fiyatları ve euro kuru zirve yaptı! Ekonomi piyasalarında haftanın son gününde ciddi yükseliş yaşanıyor. Son günlerde küçük oranlı yükselişler gösteren döviz kurları ve altın fiyatları, bugün yeni bir tırmanış daha gösterdi. Bu tırmanış ile birlikte dolar, euro ve altın fiyatları tüm zamanların en üst seviyesine ulaştı. Piyasalardaki yükseliş, yatırımcılar açısından heyecan yaratmış durumda.Piyasalar Rekor Tazeledi!
Sabah saatlerinde başlayan hareketlilik ile birlikte dolar kuru 8.40 seviyesinden 8.60’a yükseldi. Bu rakam, Dolar’ın Türk lirası karşısında ulaştığı şimdiye kadarki en yüksek rakam olarak tarihe geçti. Euro kurunda da yine benzer durum söz konusu. Euro, 10.46 TL’den işlem görüyor.

Altın Fiyatları da Yükseldi!
Altın fiyatları da piyasalardaki yükselişten nasibini aldı. Özellikle Türkiye’de yaz aylarında gerçekleşen düğünler sebebiyle fazlaca talep gören altın, oldukça yüksek rakamlara ulaştı. Şuan bir gram altının fiyatı 520 TL’ye ulaştı. İzmir altın fiyatları sayfasına geçiş yaparak güncel tüm altın fiyatlarını görebilirsiniz.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Altın Fiyatlarında Rekor Artış Başladı!

HIZLI YORUM YAP

r