a

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma!

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi randevu alma ekranı ile kolayca internet üzerinden randevu alabilirsiniz. Bu sayfa üzerinden nasıl randevu alınır? Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi telefon numarası nedir? Laboratuvar sonuçları öğrenme gibi detayları öğrenebilirsiniz.

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi randevu alma sistemi sayesinde internet üzerinden online veya telefonla arayarak kolayca randevu alabilirsiniz. Günümüzde hastane randevuları genellikle internet üzerinden sağlanmakta olup, bu sayede kolayca randevu alarak muayene olabilirsiniz. Bu sayfada, Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’nden nasıl randevu alır onu öğrenebilirsiniz.Dokuz Eylül Üniversitesi Randevu Alabileceğiniz Bölümler
Dokuz Eylül Üniversitesi’ndeki Polikliniklerin Listesi:
Aile Hekimliği, Psikiyatri, Ramotoloji, Spor Hekimliği, Algoloji (Ağrı Ünitesi), Beyin ve Sİnir Cerrahisi, Dermatoloji, Endokrinoloji, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikroniyoloji, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak-Burun-BOğaz Hastalıkları, Nefroloji, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Tıbbi Genedik (Erişkin), Üroloji.

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma Ekranı
Online olarak internetten Dokuz Eylül Üniversitesi Randevu Al bağlantısına tıklayarak hastanenin resmi web sitesine geçiş yapınız. Karşınıza çıkan ekranda sizden randevu oluşturmak için kişisel bilgileriniz istenecektir. Bilgileri doğru şekilde girerek devam edin. Bir sonraki ekranda “Genel Muayene” ve “Öğretim Üyesi Muayene” seçenekleri çıkacaktır. Eğer Öğretim üyesi değilseniz “Genel Muayene” butonuna basarak devam edin. Bir sonraki ekranda, poliklinik seçimi istenecektir. Muayene olmak istediğiniz polikliniği seçerek devam ediniz. Eğer hangi poliklinikte muayene olacağınızı bilmiyorsanız aşağıda yer alan hastane telefon numarası ile irtibat kurarak bilgi edinebilirsiniz. Poliklinik seçimi sonrasında randevu günü ve saati seçerek Dokuz Eylül Hastanesi randevu alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Dokuz Eylül Üniversitesi Laboratuvar ve Radyoloji Sonuçları Öğrenme Ekranı
Muayene oldunuz, test yaptırdınız ve çıkan laboratuvar veya radyoloji sonuçlarını yine online olarak öğrenebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Laboratuvar Sonuçları Öğrenme bağlantısına tıklayarak hastane laboratuvar sayfasına geçiş yapmanızdır. Sizden T.C. Kimlik numaranız ve test sonucunun görüntülenebilmesi için Protokol No istenecektir. Bilgileri girdikten sonra sonuçları görebilirsiniz.

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Telefon Numarası?
Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi’ne ulaşmak istiyorsanız telefon numarası +90 232 412 22 22’dir. Faks numarası; +90 (232) 412 97 97’dir. Hastane açık adresi ise; İnciraltı Mahallesi Mithatpaşa cad. no:1606 Balçova / İzmir. Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Poliklinikleri’ne ait dahili numaraları tam liste için “Poliklinik Numaraları” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Ege Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma

HIZLI YORUM YAP

r