a

Canlı Tv İzlemenin Kolay Yolu!

İnternet üzerinden canlı tv izlemek artık çok kolay. Beyaz Tv, TRT kanalları gibi kanalların yanı sıra Tay Tv gibi yeni kanalları internet üzerinden kolayca izleyebilirsiniz.

Tay Tv canlı yayınları HD kalitede at yarışı severler ile buluşturulur. Tay Tv direkt olarak TJK ile sözleşmesi olan bir kanaldır. İlk kuruluş yılı 2007 senesidir. At yarışlarının canlı olarak izleyiciler ile buluşmasını sağlar. Ülkemizde en fazla izleyiciye sahip kanallardan biridir.HD kalite özelliğini 2016 yılında başlatmıştır. Kaliteli görüntüler ile at yarışlarını kesintisiz sunduğu için izleyicilerin heyecanı yarışlar bitene kadar devam eder. Her gün gerçekleşen yarışları Tay Tv ile canlı olarak izleyebilirsiniz. Yalnızca yarış izleme amaçlı değil yarışlar hakkında tüyolar alabileceğiniz bir kanaldır. Geçmiş yarışlara ve atların puanlarına dair güvenilir istatistikler sunar.Tay Tv aracılığı ile elde ettiğiniz bilgiler güvenilir olur ve oyunlarınıza olumlu şekilde yansır. Tay Tv canlı yayınlarını arkadaşlarınızla birlikte toplanarak yarışları canlı izlemenin keyfini çıkarabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Her türlü mobil cihaz ile uyumludur.Beyaz Tv canlı izle yayınları HD kalitesi ile izleyicileri ile buluşur. Beyaz Tv kanalının kuruluş tarihi 2010 senesidir. Kanalın kuruluşunu gerçekleştiren şirket Kanal Beyaz Televizyon Radyo Yayıncılığı olarak geçer. Kanalın bilinen sahibi Osman Gökçek’tir ve kendisi eski yıllarda Ankara’da belediye başkanlığı yapmış olan Melih Gökçek’in oğludur. Fakat bu bilgi kesin değildir.Osman Gökçek kanalda bizzat kendisi de çalışarak genel koordinatörlük yapmaktadır. 2010 yılında kuruluşunu tamamlamış bir kanaldır fakat ulusal anlamda yayın yapmaya 2014 senesinde başlanmıştır. Bu duruma diğer kanallar ile daha geç bir anlaşma yapabilmiş olması sebep olmuştur.Ankara kanalın genel merkezidir. Haber editörlüğünü Murat Erçin yapmaktadır. Beyaz Tv canlı izle yayınları her gün düzenli olarak yapılır ve izleyici ile yüksek çözünürlükte buluşturulur. HD görüntü haricinde isteyen kişiler normal görüntü kalitesini de seçebilirler.

TRT Haber canlı izle ile ülkemizde yaşanan gelişmelerden anında haberiniz olur. TRT bilindiği üzere devlete bağlı olarak yayın gerçekleştiren bir kanaldır. Haber kanalının ismi önceleri TRT 2 olarak yayınlanmıştır. Daha sonra 2010 senesinde TRT Haber ismini almıştır.Ana merkezi Ankara’da olan TRT tüm kanallarını tek bir merkezden yönetir. Türkiye Radyo Televizyon Kurumu tarafından yönetilir. Devlet kanalı olması sebebiyle her türlü cihazdan ücretsiz biçimde izlenebilir. 2013 senesi öncesinde Ahmet Böken haber editörlüğünü yapmıştır.2016 senesi öncesi Nasuhi Güngör haber editörlüğünü yapmıştır. 2021 yılına geldiğimizde ise haber editörlüğünü Yaşar Taşkın Koç yapmaktadır. Bütün kanalları birbirine bağlıdır ve ortak yayın anlayışı güdülür. TRT Haber canlı izle yayınlarında gündeme dair gelişmeleri takip edebilirsiniz.Yayınlanan programlar siyaset konularının üzerinde daha fazla durur. Farklı konularda bilgilendirme amaçlı yayınlar da vardır.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Öğretmenler İçin Covid-19 Randevuları Başladı!

r

HIZLI YORUM YAP