a

Bostanlı’nın Simgesi Yasemin Kafe Yeniden İzmirlilerin Hizmetinde!

Geçtiğimiz yıl yangın sebebiyle kullanılamaz hale gelen Bostanlı'nın simge mekanlarından Yasemin Kafe, bugün Tunç Soyer'in katılımıyla yeniden hizmete açıldı.

Bostanlı sahilindeki popüler mekanlardan biri olan Yasemin Kafe, geçtiğimiz yıl eylül ayında yangın sebebiyle hasar almış ve kullanılamaz hale gelmişti. İzmirlileri ve Bostanlı’da yaşayanları oldukça üzen olay sonrası Yasemin Kafe uzun süredir hizmete kapatılmış ve hizmet vermiyordu. Fakat yenileme ve tadilat sürecine geçen kafe yönetimi, bu süreci bugün itibarı ile noktalayıp, yeni yüzüyle hizmet vermeye başladı.Tunç Soyer’in Katılımıyla Yeniden Hizmete Açıldı!
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, bugün Yasemin Kafe’nin yeniden açılış törenine katıldı. Kafe işletmesi, bugün yenilenen yüzü ile hizmete açıldıklarını duyurdu. Bostanlı ve Karşıyaka’daki vatandaşları sevindiren bu gelişme, bir çok İzmirli için büyük önem taşıyor. Sebebi ise, Yasemin Kafe’nin, Karşıyaka ve Bostanlı açısından sembolleşmiş olması.

Hizmete bugün itibarı ile başlayan Yasemin Kafe, daha yeni ve modern bir görünümle hizmet verecek. Bostanlı’daki bu haber ile birlikte Bostanlı sahilindeki yoğunluğun özellikle akşam saatlerinde biraz daha artması muhtemel.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İzmirim Kart Başvurusu Yapacaklar Dikkat!

r

HIZLI YORUM YAP