a

Ankara İzmir Arası Kaç Km?

Ankara İzmir arası kaç Km? İki şehir arasında yolculuk yapacaksanız Ankara İzmir arasındaki mesafe bilgileri ve saat bilgilerini yazımızda görebilirsiniz.

Türkiye’nin iki büyük şehri Ankara İzmir arası kaç KM? İki şehir arasında yolculuk yapacak olanlar için İzmir Ankara arası mesafe bilgileri ve detaylı bilgiler bu sayfada yer almaktadır. İki şehir arasındaki mesafe kadar Ankara İzmir arası kaç saat sürer? Sorusu da oldukça merak ediliyor. Özellikle arabayla Ankara İzmir arası, otobüsle Ankara İzmir Arası ve Uçakla Ankara İzmir arası kaç saat sorusuna yanıtları sayfamızdan okuyabilirsiniz.Ankara’dan İzmir’e Nasıl Gidilir?
Ankara’dan İzmir’e ve İzmir’den Ankara’ya nasıl gidilir? İki şehir arasındaki mesafe fazla gibi görünse de iki şehir arasındaki ulaşım oldukça kolay şekilde sağlanabilmektedir. İzmir’den Ankara’ya karayolu ile gitmek isteyenler, İzmir Bornova’da bulunan Ankara asfaltı üzerinden Ankara’ya yolculuk edebilirler. Ankara’ya gitmek istiyorsanız E96 yolunu kullanmanız gerekmektedir. E96 yolu, sizi doğrudan Ankara’ya ulaştıracaktır. Aynı şekilde Ankara’dan İzmir’e gitmek isteyenler de E96 yolunu kullanarak en kısa mesafe ile İzmir’e yolculuk edebilirler.

Ankara İzmir Arası Kaç KM?
Ankara İzmir arası 588 kilometredir. Ankara İzmir arası uçuş mesafesi 522 KM’dir. Mesafe, şehir merkezi baz alınarak yansıtılmıştır. Bu mesafe ilçelere göre değişiklik göstermektedir. Bazı ilçelere göre mesafeler ise şu şekildedir.
-Ankara Çeşme arası kaç km? 688 Km.
-Ankara Dikili arası kaç km? 665 Km.

Ankara İzmir Arası Kaç Saat Sürer?
Karayolu ile yolculuk yapmak isterseniz otobüsle Ankara İzmir arası 7 saat civarında sürmektedir. Arabayla Ankara İzmir arası 6 saat sürmektedir. Eğer havayolu ile yolculuk yapacaksanız bu süre 1 saat 10 dakikadır.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İzmir Bodrum Arası Kaç Km?

r

HIZLI YORUM YAP