a

Altın Fiyatlarında Rekor Artış Başladı!

Altın fiyatları tırmanışını sürürüyor. Altının gram fiyatı 518 liraya kadar yükselmiş durumda. Döviz kurları ile birlikte yükseliş sonrası güncel piyasa fiyatları tavan rakamlarda.

Altın fiyatları son iki gündür ciddi artış gösterirken, altın yatırımı olanlar son günlerde önemli bir kâr elde etmiş durumda. Altın yatırımı planlayanlar ise fiyatların yeniden düşmesini bekleyecek gibi görünüyor. Geçtiğimiz hafta sonuna yüksek oranlardan kapanışı yapan altın fiyatları, bu hafta da yükselerek açılış gerçekleşmişti. Bu yükseliş ise, hafta arasında devamını sürdürüyor.Gram Altın 518 Liraya Kadar Yükseldi!
Gram altın fiyatı hafta başında 505 lirayken, bugün ise son geldiği noktada altının gram fiyatı 518 lira oldu. Çeyrek altın ise 865 liraya tırmanmış durumda. Bu ciddi artış ile birlikte altının hangi yöne doğru ivme alacağı daha fazla merak konusu oldu. İzmir altın fiyatları listesine bakarak, tüm altın türlerinin güncel fiyatlarını görebilirsiniz.

Döviz piyasalarında da yine yükseliş hakim. Dolar kuru, geçtiğimiz gün 8.49’a kadar yükseldi. Bugün ise hafif bir düşüş ile 8.44 lira bandında seyrediyor. Euro ise tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmış durumda. 1 Euro şuan 10.33 TL.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Çalışan Annelere Devlet Desteği!

HIZLI YORUM YAP

r