a

Altın Fiyatlarında Düşüş! Son Zamanların En Düşük Rakamları…

Altın fiyatlarında yaşanan düşüş ile rakamlar son zamanların en düşük seviyesine geriledi. Peki gram altın fiyatı ne kadar oldu? Çeyrek altın fiyatı ne kadar? İşte İzmir altın fiyatları...

Altın fiyatları eylül ayı itibarı ile büyük düşüş içerisinde! Bu haftaya düşüşle başlayan altın fiyatları, son zamanların en düşük seviyesine ulaşarak dikkat çekiyor. Özellikle yıl sonu tahminlerinin daha fazla merak uyandırdığı bu günler, yatırımcının gözü altın fiyatları ve döviz kurlarında. Altın fiyatları, geçtiğimiz son haftalarda başlayan düşüş ile birlikte geçen haftayı 490 lira bandında kapatmıştı. Bu hafta ise bu rakamda önemli değişiklikler oldu.Gram Altın Fiyatı 490 Liranın altına düştü!
2 Eylül gram altın fiyatı 483 liraya kadar gerilemiş durumda. İzmir Kuyumcular Odası fiyatlarına göre bugün çeyrek altın fiyatı İzmir’de 805 lira. (eski çeyrek altın için geçerli). Ata altın, yani Cumhuriyet altını satış fiyatı ise 3260 TL’den işlem görüyor. Bu rakamlar, son ayların en düşük rakamları. Tüm altın türlerinin anlık fiyatlarını görüntülemek için izmirsondakika.com/izmir-altin-fiyatlari sayfasına geçiş yapabilirsiniz.

Altın fiyatlarında olduğu gibi döviz kurlarında da önemli oranda düşüş mevcut. Dolar kuru, 8.28 TL. Euro ise geçtiğimiz hafta 10 liranın altına düşerek dikkat çekmişti. Euro, 9.81 TL’den satılıyor. Piyasalardaki bu düşüşün devam edip etmeyeceği, tekrar ne zaman yükseleceği merak konusu olmuş durumda. Özellikle yıl sonu fiyatları, ulunduğumuz dönem itibarı ile daha fazla merak edilmeye başlanacak gibi görünüyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Boris Volfman: “Meyve Suyu İhracatı 22 Milyon Dolar Arttı!”

HIZLI YORUM YAP

r